گروه بین‌المللی قادی

در سال 1365 شمسی آقای حمید رضا قادی با عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران فعالیت بازرگانی بین‌المللی را آغاز و به سرعت دامنه فعالیت آن را توسعه بخشید.

زمینه‌های فعالیت شرکت‌های زیر مجموعه گروه قادی

بازرگانی

از سال 1995 صادرات انواع مصالح ساختمانی و صنعتی و مواد غذایی و دریافت لوح صادر‌کننده نمونه در سال‌های 1382-1385 و 1386 اخذ نمایندگی انحصاری ماشین آلات و محصولات شرکت‌های ORWAK , PRESONA , KALMEC , DANFO , WELAND , HAMMEL بمنظور فروش، نصب وراه‌اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش و تأمین قطعات.

خدمات فنی و مهندسی و زیست محیطی

مشاوره، طراحی، تأمین مصالح و اجرای پروژه‌های عمرانی و زیر بنایی در بخش راهسازی، باند فرودگاه، خطوط راه آهن دیوار‌های حائل، سازه‌های مسلح و استحصال دریا با استفاده از محصولات ژئوسنتتیک و با همکاری کارشناسان اروپایی.

مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های مدیریت پسماند با همکاری کارشناسان اروپایی در بخش‌های سلول دفن بهداشتی (Landfill) با استفاده از محصولات ژئوسنتتیک. جداسازی فاضلاب و املاح و گل و لای از آب در بخش تصفیه آب با سیستم Dewatering و نصب و راه‌اندازی کوره‌های زباله سوز شهری، صنعتی و بیمارستانی با جدیدترین متد بین‌المللی و سازگار با محیط زیست.

یکی از شرکت‌های این گروه پس از چند سال مطالعه و بررسی مسائل محیط زیستی کشور عزیزمان و مشکلات ساماندهی پسماند‌ها از سال 1385 به طور جدی و تخصصی فعالیت مدیریت پسماند خود را آغاز نمود و با استفاده از کارشناسان مجرب و کارآزموده و حضور در دوره‌های آموزشی، سمینار‌ها، نمایشگاه‌های تخصصی و بازدید از پروژه‌های مربوطه در کشور‌های بسیار پیشرفته جهان نظیر سوئد، آلمان و سوئیس در بخش مدیریت پسماند و بازیافت زباله و ضایعات و همینطور حضور فعالانه در داخل و با شناخت کامل از نوع زباله و ضایعات کشورمان توانست دست آورد بسیار مؤثر و مفیدی را به ارمغان آورد.

در این راستا این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از معتبرترین کمپانی‌های سازنده ماشین آلات خدمات شهری، تفکیک از مبدا، خطوط پردازش، فشرده‌سازی و بسته‌بندی پسماند و ضایعات و حتی زباله‌های همراه با شیرابه، لفاف پلاستیکی، خرد کردن انواع ضایعات فلزی و غیر فلزی و زباله، سیستم‌های نوین تصفیه آب و کوره‌های زباله سوز از کشور‌های سوئد، آلمان و کانادا آماده ارائه مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های فوق الذکر با همکاری کارشناسان ومتخصصان اروپایی و ایرانی می‌باشد.