گروه بین‌المللی قادی

گروه بین‌المللی قادی با احداث کارخانجات تولیدی با هدف انتقال تکنولوژی و فناوری و بکارگیری از جدید‌ترین ماشین آلات تولید محصولات ژئوسنتتیک برای اولین بار در ایران اقدام به این امر نموده است، محصولات ژئوسنتتیک عمدتاٌ در پروژه‌های عمرانی کاربرد دارد، و با کاهش مدت زمان اجرا و میزان سرمایه‌گذاری و با بالا بردن طول عمر پروژه کاملاً به لحاظ اقتصادی توجیه‌پذیر است.

شرکت ژئو شبکه پارسیان بعنوان زیر مجموعه گروه بین‌المللی قادی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 8.5 میلیون یورو در زمینی به وسعت 20 هزار متر مربع و با سرلوحه قرار دادن شعار ” تولید ملی، افتخار ملی ” پس از 3 سال مطالعه، تحقیق در داخل و خارج از کشور در خصوص انتقال تکنولوژی تولید محصولات ژئوسنتتیک سرانجام در سال 1385 به عنوان اولین شرکت تولیدی محصولات ژئوگرید و ژئوکامپوزیت آسفالتی در سطح خاورمیانه و کشور‌های حوزه CIS، تأسیس و آغاز به کار نمود. تجهیزات و ماشین آلات این شرکت ساخت کشورآلمان بوده و نسبت به سایر تولید‌کنندگان معتبر اروپایی به لحاظ تکنولوژی تولید 8 سال مدرن‌تر می‌باشد.

مدیران شرکت ژئوشبکه پارسیان با سابقه بیش از 25 سال تجارت بین‌المللی و 15 سال خدمات فنی و مهندسی با بهره‌گیری از متخصصین و کارشناسان با تجربه در بخش‌های مهندسی تکنولوژی نساجی، مهندسی شیمی نساجی، مهندسی پلیمر، مهندسی مکانیک و مهندسی عمران و پرسنل آموزش دیده و ورزیده، تولیدات خود را پشتیبانی و عرضه می‌نماید. به این صورت که: تمامی مواد اولیه خریداری شده این شرکت علاوه بر اخذ گواهینامه‌های رسمی SGS مبنی بر صحت و تأیید مشخصات فنی آن‌ها، بطور جداگانه در محل آزمایشگاه بسیار پیشرفته ژئو پارسیان توسط کادر فنی آزمایشگاه مجدداً کنترل و تست می‌شوند. پس از تولید، محصولات به لحاظ پارامتر‌های طول، عرض، وزن و مشخصات فنی توسط کادر فنی آزمایشگاه تست و کنترل کیفیت می‌شوند.

ضمنا، محصولات این شرکت در آزمایشگاه‌های اداره استاندارد کلیه شرایط فنی و استاندارد را اخذ نموده است.

ظرفیت تولید با تکمیل فاز اول کارخانه طی سال‌های 90 و 91 به 5 میلیون متر مربع در سال رسید که قابلیت تأمین ژئوگرید و ژئوکمپوزیت مصرفی کشور و صادرات آن به سایر نقاط جهان را امکان‌پذیر می‌سازد. در عین حال درسال 1390 با شروع ساخت فاز دوم گامی بلند در راستای توسعه تولید سایر محصولات ژئوسنتتیک برداشته است و با تمام توان تلاش دارد طبق برنامه‌ریزی در سال 1391 فاز دوم این کارخانه را نیز به بهره‌برداری برساند.

حضور دپارتمان مهندسی مشاوره و طراحی سازه‌های خاکی ژئو پارسیان در کنار متخصصین تولید این شرکت، تولید مصالح خاص برای هر پروژه را ممکن ساخته است، این امکانات موجب مصرف حداقل مصالح، تأمین بموقع مصالح مطابق با زمانبندی پروژه و کاهش چشمگیر هزینه‌ها می‌شود که و نتیجتاً بهره وری اقتصادی بیشتری را برای کارفرمایان و پیمانکاران بدنبال دارد.

محصولات این شرکت طی چند سال اخیر در بسیاری از پروژه‌های عمرانی در اقصی نقاط کشور استفاده شده است که رضایت کامل کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران این پروژه‌ها را نیز بهمراه داشته است. تولید این محصول در داخل کشور همواره تأمین و پشتیبانی برنامه زمان‌بندی مشتریان را تضمیمن می‌نماید.