گروه بین‌المللی قادی

کمپانی پرسونا سوئد با سابقه‌ای بالغ بر 60 سال در زمینه تولید ماشین آلات Baler با بکارگیری بهترین متخصصین و تجارب سال‌ها حضوردرکشور‌های جهان، توانست دستگاهی را طراحی و تولید کند که علاوه بر ضایعات می‌تواند حتی زباله‌های خیس شهری را فشرده‌سازی و عدل‌بندی نماید، درحال حاضر حضور فعال دستگاه‌های پرسونا در بیش از 2500 نقطه دنیا درشرایط آب و هوایی گوناگون برای عدل‌بندی با زباله‌های متفاوت، نشانگر کیفیت وکارایی ممتازآن‌ها می‌باشد دارد. دستگاه‌های پرسونا با قدرت پرس 40 الی 140 تن و تولید 10 الی 50 تن در ساعت پسماند (ضایعات)عدل‌بندی شده در 20 مدل طراحی و ساخته می‌شوند.

از جمله بارزترین ویژگی‌های دستگاه پرسونا:

  • با PRESONA می‌توان انواع کارتن، کاغذ و کاغذ خرد شده، مجله، روزنامه و انواع ظروف پلاستیکی، نایلون و انواع فلزات نظیر قوطی‌های آلومینیومی، حلبی و کنسروجات، انواع بطری‌های PET و منسوجات و حتی زباله‌های شهری و RDF را به بهترین شکل ممکن فشرده‌سازی و بسته‌بندی نمود.
  • استفاده از قطعات مکانیکی و الکترونیکی استاندارد از معتبرترین سازندگان جهان در ساخت دستگاه، امکان عملکرد شبا نه روزی، پرس و عدل‌بندی انواع زباله در شرایط آب و هوایی سخت، استفاده از مقاوم‌ترین آلیاژ‌های فلزی و بهترین ترکیبات رنگی در ساخت بدنه دستگاه PRESONA
  • عملکرد تمام اتوماتیک دستگاه، تعداد کارگران در محل ایستگاه زباله را به حداقل می‌رساند (هزینه پائین کارگری و در نتیجه سود بیشتر)
  • بکارگیری تکنولوژی بسیار پیشرفته در سیستم هیدرولیکی پیش پرس و پرس نهایی و استفاده از سیستم عدل‌بندی عمودی و ضربدری در بسته‌بندی موجب می‌شود تا عدل‌هایی کاملاً فشرده، منظم و یکنواخت بدست آید.
  • حداکثر بارگیری ضایعات بسته‌بندی شده، علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه‌های بار‌گیری و حمل ونقل، امکان استفاده از فضای بیشتردر محل را به کاربران می‌دهد.
  • دستگاه‌های پرسونا مطابق با آخرین استاندارد‌های روز اروپا طراحی و ساخته شده‌اند.
  • پرسونا در بین 17 سازنده بین‌المللی دستگاه‌های فشرده سازو عدل بند دنیا، مقام اول امتیازات فنی را به خود اختصاص داده است.
  • پرسونا قابلیت‌های ویژه و منحصر بفردی در بخش مدیریت پسماند از جمله خطوط پردازش، تفکیک و عدل‌بندی زباله‌های شهری و RDF دارد.
  • در کنار هزینه‌های بسیار پایین سرویس و نگهداری، شرکت پرسونا 12 ماه گارانتی بین‌المللی و 10 سال پشتیبانی و تأمین قطعات را به خریداران محترم ارائه می‌دهد.

(( گروه بین‌المللی قادی نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات پرسونا در ایران ))

به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

ژئوکامپوزیت

ژئوکامپوزیت خاکی ژئوکامپوزیت خاکی از ترکیب ژئوگرید‌هایی با مقاومت بالا با ژئوتکستایل‌های نبافته که دارای خاصیت عبور آب و فیلتراسیون هستند، به وجود می‌آید. بنابراین

ژئوگرید

ژئوگرید محصولی ژئوسنتتیکی می باشد که برای مقاومسازی خاک مورد استفاده قرار می گیرد. خاک مقاومت کششی پایینی دارد و به همین دلیل ذرات خاک

ژئوتکستایل

محصولات ژئوسنتتیک دارای کاربرد‌های گسترده‌ای بوده و به همین دلیل جزء جدایی ناپذیر پروژه‌های بزرگ عمرانی می‌باشند. در این میان عملکرد‌های چندگانه ژئوتکستایل‌ها سبب شده

orwak 3110

دستگاه فشرده‌سازی مدل 3110 اورواک مناسب برای مکان‌هایی که ضایعات کمی برای بسته‌بندی دارند. ابعاد این دستگاه کوچک بوده و بسیار مفید و مؤثر عمل